Brödlåda Dorre Bella Kolstål 20x20 cmVit
253 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Bella Kolstål 20x20 cm
Vit
253 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Brödlåda Dorre Bella Kolstål 20x20 cm är en stilren brödlåda som passar bra på köksbänken. Den tål inte diskmaskin.
Varumärke
DorreBeskrivning
Brödlåda Dorre Bella Kolstål 20x20 cm är en stilren brödlåda som passar bra på köksbänken. Den tål inte diskmaskin.
Egenskaper
| Varumärke | Dorre |
| Art.Nr. | 505988-01 |
| Färg | Vit |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5-8590 |
| Höjd | 135 mm |
| Längd | 200 mm |
| Bredd | 200 mm |
| Material | Kolstål |
| Typ | Brödlåda |
| EAN-nr | 7392753585907 |

