Brödlåda Dorre Bella Kolstål 20x20 cmSvart
Rek. pris 339 kr
248 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Bella Kolstål 20x20 cm
Svart
248 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 12-14 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Brödlåda Dorre Bella Kolstål 20x20 cm är en stilren brödlåda som passar bra på köksbänken. Den tål inte diskmaskin.
Varumärke
DorreBeskrivning
Brödlåda Dorre Bella Kolstål 20x20 cm är en stilren brödlåda som passar bra på köksbänken. Den tål inte diskmaskin.
Egenskaper
| Varumärke | Dorre |
| Art.Nr. | 505936-01 |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5-8661 |
| Höjd | 135 mm |
| Längd | 200 mm |
| Bredd | 200 mm |
| Material | Kolstål |
| Typ | Brödlåda |
| EAN-nr | 7392753586614 |

