
Brödlåda DorreBella Kolstål 23x42 cm
fr. 389 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Beskrivning
Brödlåda Dorre Bella Kolstål 23x42 cm är en stilren brödlåda som passar bra på köksbänken. Den tål inte diskmaskin.
Egenskaper
| Varumärke | Dorre |
|---|---|
| Material | Kolstål |
| Produkttyp | Brödlåda |
| Höjd | 165 mm |
| Längd | 420 mm |
| Bredd | 225 mm |
| Färg | Svart, Vit |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5-8591, 5-8662 |


