Brödlåda Dorre Bella Kolstål 23x42 cmVit
344 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Bella Kolstål 23x42 cm
Vit
344 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Brödlåda Dorre Bella Kolstål 23x42 cm är en stilren brödlåda som passar bra på köksbänken. Den tål inte diskmaskin.
Varumärke
DorreBeskrivning
Brödlåda Dorre Bella Kolstål 23x42 cm är en stilren brödlåda som passar bra på köksbänken. Den tål inte diskmaskin.
Egenskaper
| Varumärke | Dorre |
| Art.Nr. | 505951-01 |
| Färg | Vit |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5-8591 |
| Höjd | 165 mm |
| Längd | 420 mm |
| Bredd | 225 mm |
| Material | Kolstål |
| Typ | Brödlåda |
| EAN-nr | 7392753585914 |

