Brödlåda Dorre Bella Kolstål 23x42 cmSvart
Rek. pris 389 kr
372 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Bella Kolstål 23x42 cm
Svart
372 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-18
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Brödlåda Dorre Bella Kolstål 23x42 cm är en stilren brödlåda som passar bra på köksbänken. Den tål inte diskmaskin.
Varumärke
DorreBeskrivning
Brödlåda Dorre Bella Kolstål 23x42 cm är en stilren brödlåda som passar bra på köksbänken. Den tål inte diskmaskin.
Egenskaper
| Varumärke | Dorre |
| Art.Nr. | 506014-01 |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5-8662 |
| Höjd | 165 mm |
| Längd | 420 mm |
| Bredd | 225 mm |
| Material | Kolstål |
| Typ | Brödlåda |
| EAN-nr | 7392753586621 |

