Textilkorg Blomus Tela MediumAnthracite
159 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Antracit

Tela Medium
Anthracite
159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Textilkorg Blomus Tela Medium är en vacker korg i virkad textil. Den ger praktisk förvaring på badrummet för alla småsaker som makeup, pads eller tops och kan också användas som brödkorg eller förvaring på kontor eller barnrum.
Varumärke
blomusBeskrivning
Textilkorg Blomus Tela Medium är en vacker korg i virkad textil. Den ger praktisk förvaring på badrummet för alla småsaker som makeup, pads eller tops och kan också användas som brödkorg eller förvaring på kontor eller barnrum.
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Art.Nr. | 68882 |
| Färg | Antracit |
| Höjd | 90 mm |
| Längd | 150 mm |
| Bredd | 100 mm |
| Material | Textil |
| Serie | Tela |
| Typ | Textilkorg |
| EAN-nr | 4008832688829 |
