Extra Korkar Cellardine till Vakuumpump
85 kr
30 dagars prisgaranti

till Vakuumpump
85 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
CellardineBeskrivning
Extra korkar till CellarDine vakuumpump set med 2.
Egenskaper
| Varumärke | Cellardine |
| Art.Nr. | VSS12 |
| Färg | Stål |
| Djup | 40 mm |
| Tål Diskmaskin | Nej |
| Höjd | 80 mm |
| Material | Plast |
| Tål Mikrovågsugn | Nej |
| Typ | Korkar |
| Bredd | 90 mm |
| EAN-nr | 5037385001082 |

