Folieskärare Cellardine till Vinflaskor
85 kr
30 dagars prisgaranti

till Vinflaskor
85 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Folieskärare till vinflaskor med roterande skärhjul. Med hjälp av denna är det väldigt smidigt att skära av folien på vinflaskor med ett rent och snyggt snitt.
Varumärke
CellardineBeskrivning
Folieskärare till vinflaskor med roterande skärhjul. Med hjälp av denna är det väldigt smidigt att skära av folien på vinflaskor med ett rent och snyggt snitt.
Egenskaper
| Varumärke | Cellardine |
| Art.Nr. | FC12 |
| Färg | Transparent |
| Djup | 20 mm |
| Tål Diskmaskin | Nej |
| Höjd | 80 mm |
| Material | Plast |
| Tål Mikrovågsugn | Nej |
| Produkttyp | Folieskärare |
| Bredd | 46 mm |
| EAN-nr | 5037385000283 |

