Kapsyler Cellardine ZapCap
85 kr
30 dagars prisgaranti

ZapCap
85 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
CellardineBeskrivning
Sex stycken kapsyler i silikon.
Egenskaper
| Varumärke | Cellardine |
| Art.Nr. | ZCBT12 |
| Färg | Flerfärgad |
| Djup | 8 mm |
| Tål Diskmaskin | Nej |
| Höjd | 25 mm |
| Material | Silikon |
| Tål Mikrovågsugn | Nej |
| Produkttyp | Kapsyl |
| Bredd | 25 mm |
| EAN-nr | 5037385001051 |

