
Champagneglas LeonardoPuccini 280 ml 6-pack
549 kr/frp 559 kr/frp
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Puccini 280 ml 6-pack
549 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Champagneglas Leonardo Puccini är eleganta champagneglas som förgyller dukningen och blir ett vackert inslag i ditt vitrinskåp mellan middagarna. Serien Puccini är tillverkad i stöttåligt kristallglas.
Egenskaper
| Varumärke | Leonardo |
|---|---|
| Art.Nr. | L069550 |
| Färg | Klarglas |
| Material | Teqtonglas |
| Typ | Champagneglas |
| Djup | 72 mm |
| Höjd | 260 mm |
| Bredd | 72 mm |
| EAN-nr | 4045037695504 |
