
Champagneglas Med Text Koziol100 mlGrl Pwr
495 kr/frp 499 kr/frp
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti

100 ml
Grl Pwr 495 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Champagneglas från Koziol av giftfri plast. Diskmaskinssäkert, fritt från BPA och fritt från Melamin. Levereras i 6-pack.
Egenskaper
| Varumärke | Koziol |
|---|---|
| Art.Nr. | K3782525 |
| Volym | 100 ml |
| Färg | Vit |
| Utförande | Grl Pwr |
| Material | 100% Återvinningsbar & giftfri thermoplast |
| Produkttyp | Champagneglas |
| Höjd | 191 mm |
| Längd | 57 mm |
| Antal (st/frp) | 6 st/frp |
| Bredd | 57 mm |
| EAN-nr | 4002942387511 |
