Kaffekopp Dorre Kirk Dubbelväggig 24 cl 2-pack
219 kr
202 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Kirk Dubbelväggig 24 cl 2-pack
202 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Kaffekopp Dorre Kirk Dubbelväggig 24 cl 2-pack är ett par muggar med öra för kaffe. 24 cl. Diskmaskinsäkra.
Varumärke
DorreBeskrivning
Kaffekopp Dorre Kirk Dubbelväggig 24 cl 2-pack är ett par muggar med öra för kaffe. 24 cl. Diskmaskinsäkra.
Egenskaper
| Varumärke | Dorre |
| Art.Nr. | 506038-01 |
| Färg | Transparent |
| Höjd | 95 mm |
| Längd | 80 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5-8643 |
| Material | Glas |
| Typ | Kopp |
| Bredd | 140 mm |
| EAN-nr | 7392753586430 |



