Tumblerglas Leonardo Puccini 310 ml 6-pack
699 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Puccini 310 ml 6-pack
699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tumblerglas Leonardo Puccini är eleganta tumblerglas som förgyller dukningen och blir ett vackert inslag i ditt vitrinskåp mellan middagarna. Serien Puccini är tillverkad i stöttåligt kristallglas.
Varumärke
LeonardoBeskrivning
Tumblerglas Leonardo Puccini är eleganta tumblerglas som förgyller dukningen och blir ett vackert inslag i ditt vitrinskåp mellan middagarna. Serien Puccini är tillverkad i stöttåligt kristallglas.
Recensioner
Linda OVerifierad köpare
för 2 år sedanFina glas till bra pris
Egenskaper
| Varumärke | Leonardo |
| Art.Nr. | L069557 |
| Färg | Klarglas |
| Djup | 80 mm |
| Höjd | 90 mm |
| Material | Teqtonglas |
| Produkttyp | Tumblerglas |
| Bredd | 80 mm |
| EAN-nr | 4045037695573 |
