Vinsglas Leonardo Puccini 560 ml 6-pack
699 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Puccini 560 ml 6-pack
699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vinsglas Leonardo Puccini är ett klassiskt vinglas med strålande glans. Vinglaset bryter ljuset och smakerna perfekt och framhäver dina goda viner.
Varumärke
LeonardoBeskrivning
Vinsglas Leonardo Puccini är ett klassiskt vinglas med strålande glans. Vinglaset bryter ljuset och smakerna perfekt och framhäver dina goda viner.
Egenskaper
| Varumärke | Leonardo |
| Art.Nr. | L069553 |
| Färg | Klarglas |
| Djup | 95 mm |
| Höjd | 240 mm |
| Material | Teqtonglas |
| Produkttyp | Vinglas |
| Bredd | 95 mm |
| EAN-nr | 4045037695535 |
