Vitvinsglas Leonardo Chateau 410 ml 6-pack
830 kr/frp
788 kr/frpSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Chateau 410 ml 6-pack
788 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vitvinglas Leonardo Chateau är lyxiga vitvingsglas i stöttåligt kristallglas. Glasen förgyller festen och blir ett vackert inslag i ditt vitrinskåp mellan middagarna.
Varumärke
LeonardoBeskrivning
Vitvinglas Leonardo Chateau är lyxiga vitvingsglas i stöttåligt kristallglas. Glasen förgyller festen och blir ett vackert inslag i ditt vitrinskåp mellan middagarna.
Egenskaper
| Varumärke | Leonardo |
| Art.Nr. | L061591 |
| Färg | Klarglas |
| Typ | Vinglas |
| Material | Teqtonglas |
| Djup | 60 mm |
| Höjd | 230 mm |
| Bredd | 60 mm |
| EAN-nr | 4045037615915 |
