Vitvinsglas Leonardo Daily 370 ml 6-pack
499 kr/frp
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Daily 370 ml 6-pack
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vitvinsglas Leonardo Daily är stilrena vitvinsglas i stöttåligt kristallglas. Glasen förgyller dukningen och blir ett vackert inslag i ditt vitrinskåp mellan middagarna.
Varumärke
LeonardoBeskrivning
Vitvinsglas Leonardo Daily är stilrena vitvinsglas i stöttåligt kristallglas. Glasen förgyller dukningen och blir ett vackert inslag i ditt vitrinskåp mellan middagarna.
Egenskaper
| Varumärke | Leonardo |
| Art.Nr. | L063315 |
| Färg | Klarglas |
| Djup | 60 mm |
| Höjd | 220 mm |
| Material | Teqtonglas |
| Produkttyp | Vinglas |
| Bredd | 60 mm |
| EAN-nr | 4045037633155 |
