
Kanna RiceAkryl Multi
Rek. pris 195 kr
!
65 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Kanna Rice Akryl Multi är en snygg kanna i akryl som med fördel kan användas både utomhus och inomhus. Den passar lika bra på uteplatsen som på picknicken.
Egenskaper
| Varumärke | RICE |
|---|---|
| Art.Nr. | 41042-01 |
| Färg | Multi |
| Tillverkarens Art.Nr. | HSJUG-SWW |
| Material | Akryl |
| Produkttyp | Karaff |
| Diameter | 140 mm |
| Tål Diskmaskin | Ja |
| Höjd | 270 mm |
| Längd | 210 mm |
| EAN-nr | 5708315104127 |

