Vattenkaraff Blomus Acqua1 l
699 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Volym:
1 l

Acqua
1 l
699 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
blomusBeskrivning
Acqua vattenkaraff från Blomus i klarglas, med lock av matt rostfritt stål och silikon.
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Art.Nr. | 63436 |
| Volym | 1 l |
| Höjd | 300 mm |
| Längd | 90 mm |
| Bredd | 90 mm |
| Färg | Glas |
| Material | Matt rostfritt stål, Klarglas, Silikon |
| Serie | Acqua |
| Typ | Vattenkaraff |
| EAN-nr | 4008832634369 |

