Vattenkaraff Blomus Acqua1.5 l
799 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Volym:
1,5 l

Acqua
1.5 l
799 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
blomusBeskrivning
Acqua vattenkaraff från Blomus i klarglas, med lock av matt rostfritt stål och silikon.
Egenskaper
| Varumärke | blomus |
| Art.Nr. | 63448 |
| Volym | 1,5 l |
| Höjd | 333 mm |
| Längd | 98 mm |
| Bredd | 98 mm |
| Färg | Glas |
| Material | Matt rostfritt stål, Klarglas, Silikon |
| Serie | Acqua |
| Typ | Vattenkaraff |
| EAN-nr | 4008832634482 |

