Bilmugg Sagaform Loke 24 cl
Rek. pris 249 kr
fr.213 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Loke 24 cl
213 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Sagaforms populära bilmugg i en praktisk storlek som passar att ställa direkt i de flesta kaffemaskiner. Rymmer 24 cl dryck.
Varumärke
SagaformBeskrivning
Sagaforms populära bilmugg i en praktisk storlek som passar att ställa direkt i de flesta kaffemaskiner. Rymmer 24 cl dryck.
Den smarta låsfunktionen gör muggen både läckagefri och lätt att dricka ur. Bara att trycka på knappen för att öppna/stänga. Muggen har en dubbelväggig konstruktion i rostfritt stål vilket gör att den håller värme längre. Gör ett hållbart val och undvik engångsmuggar.
Egenskaper
| Varumärke | Sagaform |
| Serie | Loke |
| Typ | Termosmugg |
| Volym | 24 cl |
| Färg | Blå, Gul, Guld, Silver, Svart |
| Diameter | 82 mm |
| Höjd | 140, 150 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5018096, 5018097, 5018098, 5018209, 5018404 |
| Material | Plast/Rostfritt stål, Rostfritt stål/Plast |
| Längd | 80 mm |
| Bredd | 80 mm |
