Kaffeset Leonardo Latte Macchiato 4 delar
379 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Latte Macchiato 4 delar
379 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Kaffeset Leonardo Latte Macchiato innehåller 2 st stilrena och värmebeständiga kaffekoppar av glas, samt två stycken kaffeskedar. Bjud någon du gillar på en lyxig latte macchiato-fika!
Varumärke
LeonardoBeskrivning
Kaffeset Leonardo Latte Macchiato innehåller 2 st stilrena och värmebeständiga kaffekoppar av glas, samt två stycken kaffeskedar. Bjud någon du gillar på en lyxig latte macchiato-fika!
Egenskaper
| Varumärke | Leonardo |
| Art.Nr. | 024024 |
| Färg | Klarglas |
| Djup | 85 mm |
| Höjd | 152 mm |
| Material | Materialmix |
| Typ | Kaffekopp |
| Bredd | 187 mm |
| EAN-nr | 4002541240248 |
