Kopp Denby Halo 25 cl
295 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Halo 25 cl
295 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
DenbyEgenskaper
| Varumärke | Denby |
| Art.Nr. | 39372-01 |
| Färg | Blå/Grå/Svart |
| Diameter | 90 mm |
| Tål Diskmaskin | Ja |
| Höjd | 70 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 199013001 |
| Material | Stengods |
| Tål Mikrovågsugn | Ja |
| Serie | Halo |
| Typ | Kaffekopp |
| Bredd | 125 mm |
| EAN-nr | 745606589398 |




