Mugg The Bastard Proud to Be a Bastard
159 kr
30 dagars prisgaranti

Proud to Be a Bastard
159 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
The BastardBeskrivning
Mugg Lucky Bastard är en mugg i The Bastard stil. Tål maskindisk.
Egenskaper
| Varumärke | The Bastard |
| Art.Nr. | BB201 |
| Djup | 9,5 cm |
| Höjd | 9 cm |
| Typ | Mugg |
| Vikt | 0,14 kg |
| Bredd | 11 cm |
| EAN-nr | 8720168014177 |

