Räfflad Mugg Denby Studio 40 cl
Rek. pris 349 kr
fr.343 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Studio 40 cl
343 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
DenbyBeskrivning
Studio Grey räfflad mugg 40 cl från brittiska Denby.
Egenskaper
| Varumärke | Denby |
| Diameter | 90 mm |
| Tål Diskmaskin | Ja |
| Höjd | 95 mm |
| Material | Stengods |
| Tål Mikrovågsugn | Ja |
| Serie | Studio Grey |
| Typ | Kaffekopp |
| Bredd | 130 mm |
| Färg | Granite, Quartz |
| Tillverkarens Art.Nr. | 426010610, 426011610 |

