



Räfflad Mugg DenbyStudio 40 clQuartz
299 kr 349 kr
Spara 14 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Quartz

Studio 40 cl
Quartz 299 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Studio Grey räfflad mugg 40 cl från brittiska Denby.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Denby |
|---|---|
| Art.Nr. | 39346-02 |
| Färg | Quartz |
| Tillverkarens Art.Nr. | 426011610 |
| Diameter | 90 mm |
| Tål Diskmaskin | Ja |
| Höjd | 95 mm |
| Tål Mikrovågsugn | Ja |
| Bredd | 130 mm |
| Material | Stengods |
| Serie | Studio Grey |
| Produkttyp | Kaffekopp |
| EAN-nr | 745606646893 |


