Räfflad Mugg Denby Studio Blue 40 cl
fr.379 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Studio Blue 40 cl
379 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
DenbyBeskrivning
Studio Blue räfflad mugg 40 cl är gjord för hand vid engelska Denby Pottery.
Egenskaper
| Varumärke | Denby |
| Diameter | 90 mm |
| Tål Diskmaskin | Ja |
| Höjd | 95 mm |
| Material | Stengods |
| Tål Mikrovågsugn | Ja |
| Serie | Studio Blue |
| Typ | Kaffekopp |
| Bredd | 130 mm |
| Färg | Cobalt/Pebble, Flint/Chalk |
| Tillverkarens Art.Nr. | 409010616, 410010616 |

