


Räfflad Mugg DenbyStudio Blue 40 clCobalt/Pebble
Rek. pris 429 kr
!
299 kr 389 kr
Spara 23 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Färg: Cobalt/Pebble

Studio Blue 40 cl
Cobalt/Pebble 299 kr
- Förväntas åter i lager 2026-05-11
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Studio Blue räfflad mugg 40 cl är gjord för hand vid engelska Denby Pottery.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Denby |
|---|---|
| Art.Nr. | 39392-01 |
| Färg | Cobalt/Pebble |
| Tillverkarens Art.Nr. | 410010616 |
| Diameter | 90 mm |
| Tål Diskmaskin | Ja |
| Höjd | 95 mm |
| Tål Mikrovågsugn | Ja |
| Bredd | 130 mm |
| Material | Stengods |
| Serie | Studio Blue |
| Produkttyp | Kaffekopp |
| EAN-nr | 745606635606 |


