Servettring Svanefors Zoe 2-pack
fr.129 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Servettring Zoe Svanefors. Servettring i svart flätad rotting som förhöjer dukningen. Servettringen är enkel att matcha till alla typer av servetter. Diameter: 5 cm.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Servettring Zoe Svanefors. Servettring i svart flätad rotting som förhöjer dukningen. Servettringen är enkel att matcha till alla typer av servetter. Diameter: 5 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Material | Rotting |
| Serie | Zoe |
| Typ | Servettring |
| Bredd | 50 mm |
| Färg | Brun, Grön, Röd, Svart |
| Vikt | 0,01 kg |
