
Kryddkvarn LeonardoCucina
fr. 503 krfr. 585 kr
Från 14 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj Utförande
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Fin kryddkvarn skapad i trä. Kryddkvarnen har formen som en räv och ger lite extra krydda till dukningen.
Egenskaper
| Varumärke | Leonardo |
|---|---|
| Art.Nr. | 018698L |
| Färg | Brun |
| Material | Trä |
| Serie | Cucina |
| Typ | Kryddkvarn |
| Längd | 100 mm |
| Bredd | 110 mm |
| Utförande | Kanin, Räv |
| Höjd | 190, 250 mm |
