



Peppar- och Saltkvarn DorreKarou Högblank 27 cmSvart
115 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg: Svart
Beskrivning
Peppar- och Saltkvarn Dorre Karou Högblank 27 cm är en elegant kvarn som kan användas för pepper eller salt.
Egenskaper
| Varumärke | Dorre |
|---|---|
| Art.Nr. | 5-8604 |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5-8604 |
| Höjd | 265 mm |
| Längd | 55 mm |
| Bredd | 55 mm |
| Material | Trä |
| Typ | Kryddkvarn |
| EAN-nr | 7392753586041 |



