Pepparkvarn Markus Aujalay 32 cm Svart
285 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

32 cm Svart
285 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
Markus AujalayBeskrivning
Kryddkvarn från Markus Aujalay i gummiträ och har ett malverk i kolstål.
Egenskaper
| Varumärke | Markus Aujalay |
| Art.Nr. | 509491-01 |
| Färg | Svart |
| Djup | 60 mm |
| Höjd | 320 mm |
| Längd | 350 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 1306 |
| Material | Gummiträ/Kolstål |
| Typ | Kryddkvarn |
| Bredd | 60 mm |
| EAN-nr | 7340005802425 |

