Serveringsfat House Doctor Pion 350 mm
fr.385 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Pion 350 mm
385 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

En väl presenterad middag gör hela skillnaden. Det lilla Pion-serveringsfatet från House Doctor gör att dina smårätter verkligen sticker ut, även de dagar då matlagning endast innebär att man helt enkelt skär upp en påse färdig sallad.
Varumärke
House DoctorBeskrivning
En väl presenterad middag gör hela skillnaden. Det lilla Pion-serveringsfatet från House Doctor gör att dina smårätter verkligen sticker ut, även de dagar då matlagning endast innebär att man helt enkelt skär upp en påse färdig sallad.
Serveringsfatet består av stengods. Duka bordet med hela Pion-serien eller blanda med andra färger och material för att skapa en personlig dukning. I och med glasets matta struktur kan repor uppstå över tid när du använder föremål i Pion-serien. Detta är en del av denna series design.
Egenskaper
| Varumärke | House Doctor |
| Längd | 350 mm |
| Typ | Serveringsfat |
| Material | Stengods |
| Serie | Pion |
| Höjd | 45 mm |
| Vikt | 0,7 kg |
| Bredd | 115 mm |
| Färg | Grå/Vit, Svart/Brun |
| Tillverkarens Art.Nr. | 206260130, 206260230 |
