Serveringsfat House Doctor Pion 380 mmSvart/Brun
699 kr
30 dagars prisgaranti

Pion 380 mm
Svart/Brun
699 kr
Förväntas åter i lager 2026-05-25
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Låt dina rätter sticka ut med det stora serveringsfatet Pion från House Doctor. Allt från krispiga sallader till grönsaker och snacks får ett klart lyft på matbordet. En rustik och informell design uppnås med hjälp av materialet i stengods.
Varumärke
House DoctorBeskrivning
Låt dina rätter sticka ut med det stora serveringsfatet Pion från House Doctor. Allt från krispiga sallader till grönsaker och snacks får ett klart lyft på matbordet. En rustik och informell design uppnås med hjälp av materialet i stengods.
Koppla ihop den med resten av Pion-serien eller andra tallrikar och bestick för att skapa en intim och personlig dukning. I och med glasets matta struktur kan repor uppstå över tid när du använder föremål i Pion-serien. Detta är en del av denna series design.
Egenskaper
| Varumärke | House Doctor |
| Art.Nr. | 206260231 |
| Längd | 380 mm |
| Färg | Svart/Brun |
| Höjd | 45 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 206260231 |
| Material | Stengods |
| Serie | Pion |
| Produkttyp | Serveringsfat |
| Vikt | 1,16 kg |
| Bredd | 190 mm |
| EAN-nr | 5707644798984 |





