Beskrivning
Fin serveringsflaska för olja och vinäger. Tillverkad i glas av Leonardo, glasmästarna från Tyskland.
Egenskaper
| Varumärke | Leonardo |
|---|---|
| Längd | 100, 110 mm |
| Färg | Klar |
| Material | Glas |
| Serie | Cucina |
| Produkttyp | Serveringskärl |
| Höjd | 160, 190 mm |
| Bredd | 80, 110 mm |

