Servettring Robert Welch Radford Blank 2-Pack
279 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Radford Blank 2-Pack
279 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
Robert WelchBeskrivning
Radford servettringar från Robert Welch. Tillverkade i rostfritt stål.
Egenskaper
| Varumärke | Robert Welch |
| Art.Nr. | 36811-01 |
| Typ | Servettringar & Servettställ |
| Material | Rostfritt stål |
| Färg | Silver |
| Tillverkarens Art.Nr. | RADBR3445V/2 |
| Serie | Radford |
| Höjd | 35 mm |
| Bredd | 70 mm |
| EAN-nr | 5055202605589 |

