Våningsfat Robert Welch Drift 2 Våningar
Rek. pris 1 849 kr
1 599 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Drift 2 Våningar
1 599 kr
Förväntas åter i lager 2026-07-01
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Våningsfat Robert Welch Drift 2 Våningar är ett modernt kakfat med två våningar. Fatet passar utmärkt för fest eller en lyxigare fika.
Varumärke
Robert WelchBeskrivning
Våningsfat Robert Welch Drift 2 Våningar är ett modernt kakfat med två våningar. Fatet passar utmärkt för fest eller en lyxigare fika.
Egenskaper
| Varumärke | Robert Welch |
| Art.Nr. | 41747-01 |
| Typ | Serveringsfat & Uppläggningsfat |
| Material | Rostfritt stål 18/10 |
| Färg | Silver |
| Tillverkarens Art.Nr. | DRFBR3446V |
| Serie | Drift |
| Diameter | 250 mm |
| Höjd | 214 mm |
| EAN-nr | 5055202623040 |

