Våningsfat Robert Welch Drift 3 Våningar
Rek. pris 5 859 kr
4 839 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Drift 3 Våningar
4 839 kr
Förväntas åter i lager 2026-07-01
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Våningsfat Robert Welch Drift 3 Våningar är ett modernt kakfat med tre våningar. Fatet passar utmärkt för fest eller en lyxigare fika.
Varumärke
Robert WelchBeskrivning
Våningsfat Robert Welch Drift 3 Våningar är ett modernt kakfat med tre våningar. Fatet passar utmärkt för fest eller en lyxigare fika.
Egenskaper
| Varumärke | Robert Welch |
| Art.Nr. | 41747-02 |
| Typ | Serveringsfat & Uppläggningsfat |
| Material | Rostfritt stål 18/10 |
| Färg | Silver |
| Tillverkarens Art.Nr. | DRFBR3445V |
| Serie | Drift |
| Diameter | 250 mm |
| Höjd | 420 mm |
| EAN-nr | 5055202620117 |




