
Serveringsvagn Hillerstorp Oas
FRI FRAKT
8 299 kr
7 049 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Oas
7 049 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Oas serveringsvagn från Hillerstorp är tillverkad av vitlackat stål och norrländskt FCS-märkt kärnfuru. Oas är formgiven av möbeldesignern Sebastian Hedengrahn.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Oas serveringsvagn från Hillerstorp är tillverkad av vitlackat stål och norrländskt FCS-märkt kärnfuru. Oas är formgiven av möbeldesignern Sebastian Hedengrahn.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 6252044 |
| Kollektion | Days |
| Färg | Brun |
| Material | Trä |
| Serie | Oas |
| Typ | Vagn |
| Höjd | 730 mm |
| Längd | 860 mm |
| Bredd | 590 mm |
| EAN-nr | 7319076252446 |








