
Serveringsvagn House Doctor Roll 850 mm Svart
FRI FRAKT
1 849 kr
30 dagars prisgaranti

Roll 850 mm Svart
1 849 kr
Förväntas åter i lager 2026-05-28
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Ett rullbord kan användas på många olika sätt i ditt hem. Det samma gäller det här bordet Roll från House Doctor. Roll är tillverkat i stål som efterföljande lackerats i en mattsvart färg, som ger den ett stilfullt uttryck.
Varumärke
House DoctorBeskrivning
Ett rullbord kan användas på många olika sätt i ditt hem. Det samma gäller det här bordet Roll från House Doctor. Roll är tillverkat i stål som efterföljande lackerats i en mattsvart färg, som ger den ett stilfullt uttryck.
Med sin avtagbara toppdel passar den perfekt som en köksmöbel. På rullbordet kan du ställa frukosten, för att sedan servera i sängen på den avtagbara toppdelen. Tack vare att Roll har fyra hjul, så är den väldigt enkel att flytta runt. Torkas av med en fuktig trasa. Montering krävs.
Egenskaper
| Varumärke | House Doctor |
| Art.Nr. | 208580120 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 850 mm |
| Längd | 420 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 208580120 |
| Material | Stål |
| Serie | Roll |
| Produkttyp | Rullvagn |
| Vikt | 7,54 kg |
| Bredd | 380 mm |
| EAN-nr | 5707644510197 |


