






Serveringsvagn Outfit90x45 cm Utomhus
5 recensioner
FRI FRAKT
1 490 kr1 848 kr
Spara 19 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti

90x45 cm Utomhus
1 490 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Serveringsvagn från Outfit. Försedd med hjul och en ram i svart aluminium. Vagnen är stabil och de stora hjulen gör att det är lätt att köra med den.
Den är läcker att ha på terrassen, där du enkelt når till exempel dina drinkar eftersom det finns plats både på uppe och nere. Polywooden är gjord för att se ut som svart furu.
Polywood är ett träliknande material som tillverkas av återvunnen HDPE-plast främst från livsmedelsindustrin. HDPE-plast står för High Density Polyethylene, vilket är en extremt tålig plast. Polywood är tillverkat med ett UV-skydd som gör att materialet inte bleknar. Regelbunden rengöring utföras för hand. Vid behov med högtryckstvätt, men inte med högre tryck än 1,5 bar, trycket vid normal biltvätt.
Storlek
90 x 45 x 74 cm
Polywood är ett träliknande material som tillverkas av återvunnen HDPE-plast främst från livsmedelsindustrin. HDPE-plast står för High Density Polyethylene, vilket är en extremt tålig plast. Polywood är tillverkat med ett UV-skydd som gör att materialet inte bleknar. Regelbunden rengöring utföras för hand. Vid behov med högtryckstvätt, men inte med högre tryck än 1,5 bar, trycket vid normal biltvätt.
Storlek
90 x 45 x 74 cm
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Outfit |
|---|---|
| Art.Nr. | 451112447 |
| Montering | Ja |
| Kollektion | Outfit |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens Art.Nr. | 47991 |
| Material | Aluminium/polywood/plast |
| Serie | Outfit |
| Produkttyp | Serveringsvagn |
| Djup | 450 mm |
| Höjd | 740 mm |
| Längd | 900 mm |
| Bredd | 450 mm |
| EAN-nr | 5709386479916 |

