Skål House Nordic Rio
fr.427 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Rio
427 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
House NordicBeskrivning
Skål från House Nordic.
Stor skål i teak Ø40xh12 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
| Färg | Teak |
| Höjd | 8, 10, 12 cm |
| Längd | 20, 30, 40 cm |
| Material | Teak |
| Serie | Rio |
| Typ | Skål |
| Bredd | 20, 30, 40 cm |




