Skål Leonardo Novara 22 cm
599 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Novara 22 cm
599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Skål Leonardo Novara är en modern skål som ger ett glatt och kreativt uttryck i hemmet. Den koniska formen är modern och fräsch och passar alla slags interiörer.
Varumärke
LeonardoBeskrivning
Skål Leonardo Novara är en modern skål som ger ett glatt och kreativt uttryck i hemmet. Den koniska formen är modern och fräsch och passar alla slags interiörer.
Egenskaper
| Varumärke | Leonardo |
| Art.Nr. | 018623 |
| Typ | Skål |
| Material | Klarglas |
| Färg | Klarglas |
| Serie | Novara |
| Djup | 224 mm |
| Höjd | 70 mm |
| Bredd | 224 mm |
| EAN-nr | 4002541186232 |
