Skål Nybro Crystal Heart Crystal Ink
fr.459 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Heart Crystal Ink
459 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En vacker och praktisk glasskål från serien Crystal ink. Använd den som en vacker inredningsdetalj eller som salladskål.
Varumärke
Nybro CrystalBeskrivning
En vacker och praktisk glasskål från serien Crystal ink. Använd den som en vacker inredningsdetalj eller som salladskål.
Egenskaper
| Varumärke | Nybro Crystal |
| Art.Nr. | NC252400N |
| Färg | Vit |
| Utförande | Endast handdisk, ej mikro/ugnssäker |
| Material | Glas |
| Serie | Crystal Ink |
| Typ | Skål |
| Storlek | 115x210 mm, 140x240 mm, 90x170 mm |
| Djup | 90, 140, 155 mm |
| Längd | 170, 210, 240 mm |
