








Skål SagaformPicknick Ø26 cm
Rek. pris 399 kr
!
309 kr 320 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Picknick Ø26 cm
309 kr
- Förväntas åter i lager 2026-04-17
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Fin salladsskål i akrylplast med exklusiv känsla av kristall. Materialet gör att den klarar större påfrestningar. En stor skål för alla stunder du vill duka fint och extra tåligt – i båten, husvagnen, hemma på altanen. Eller varför inte till barnens fredagssnacks framför TV:n.
Egenskaper
| Varumärke | Sagaform |
|---|---|
| Art.Nr. | 5018224 |
| Färg | Transparent |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5018224 |
| Material | Akryl |
| Serie | Picknick |
| Typ | Skål |
| Diameter | 258 mm |
| Höjd | 120 mm |
| Längd | 258 mm |
| EAN-nr | 7394150182246 |
