Tallrik Nachtmann Bossa Nova 28x28 cm
419 kr
30 dagars prisgaranti

Bossa Nova 28x28 cm
419 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-05
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
NachtmannBeskrivning
Bossa Nova tallrik 28x28 cm är tillverkad av kristallglas.
Egenskaper
| Varumärke | Nachtmann |
| Art.Nr. | 44652-01 |
| Färg | Transparent |
| Tål Diskmaskin | Ja |
| Höjd | 23 mm |
| Längd | 280 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 81398 |
| Material | Kristallglas |
| Serie | Bossa Nova |
| Produkttyp | Mattallrikar |
| Bredd | 280 mm |
| EAN-nr | 4003762195096 |


