



Vas House DoctorBubbleGrå
429 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Hoppa på den nuvarande trenden och använd glas i din inredning. Med Bubble från House Doctor från får du en dekorativ vas som tillför en vacker och elegant touch till din inredning. Vasen är gjord av glas som ger den ett enkelt och exklusivt uttryck.
Vasens organiska formspråk ger en vacker och naturlig elegans i hemmet och är den perfekta detaljen på matbordet eller på fönsterbrädan. Använd vasen tillsammans med färska blommor eller med några fina grenar från trädgården för en fin look i inredningen.
Egenskaper
| Varumärke | House Doctor |
|---|---|
| Art.Nr. | 202100990 |
| Färg | Grå |
| Tillverkarens Art.Nr. | 202100990 |
| Material | Glas |
| Serie | Bubble |
| Produkttyp | Vas |
| Diameter | 175 mm |
| Höjd | 250 mm |
| Vikt | 0,9 kg |
| EAN-nr | 5707644499713 |
