





Vas House DoctorSquare 18x18 cm
Rek. pris 799 kr
!
566 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Square 18x18 cm
566 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Skapa vackra blomsterdekorationer med denna fina vas från danska House Doctor.
Egenskaper
| Varumärke | House Doctor |
|---|---|
| Art.Nr. | 575556-01 |
| Produkttyp | Vas |
| Material | Glas |
| Tillverkarens Art.Nr. | 208342045 |
| Färg | Blå |
| Bredd | 180 mm |
| Längd | 180 mm |
| Höjd | 180 mm |
| EAN-nr | 5707644838635 |
