




Vas House NordicAnsikte
529 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Vas i sandkeramik med framsida 12,5x13x19,5 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
|---|---|
| Art.Nr. | 4441707 |
| Färg | Sand |
| Material | Keramik |
| Produkttyp | Vas |
| Höjd | 19,5 cm |
| Längd | 13 cm |
| Bredd | 12,5 cm |
| EAN-nr | 5713917019786 |
