


Vas House NordicFacet
655 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Vas från House Nordic.
Vas i lila glas Ø14,5x26 cm
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
|---|---|
| Art.Nr. | 4441320 |
| Färg | Lila |
| Material | Glas |
| Produkttyp | Vas |
| Höjd | 26 cm |
| Längd | 14,5 cm |
| Bredd | 14,5 cm |
| EAN-nr | 5713917019731 |
