




Vas House NordicSanto
899 kr
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Rustik vas.
Egenskaper
| Varumärke | House Nordic |
|---|---|
| Art.Nr. | 9001540 |
| Färg | Ljusgrå |
| Material | Terrakotta |
| Serie | Santo |
| Produkttyp | Vas |
| Höjd | 30 cm |
| Längd | 30 cm |
| Bredd | 30 cm |
| EAN-nr | 5713917015443 |
